Telefon

+48 602 120 554

Telefon

+48 602 228 732

Szukaj
Close this search box.

Nasz TURNIEJowy debiut :)

W sobotę (6 kwietnia) mali piłkarze fundacyjnej Siekierkowskiej Akademii Sportowej wzięli udział w niezwykle fajnym turnieju ZŁOTE LWY BIAŁOŁĘKI, który zgromadził kilkanaście drużyn ????
Zawody rozpoczęły się o godzinie 14:00 na (kilku równolegle) boiskach Białołęckiego Ośrodka Sportu. Drużyny, składające się z dzieci w wieku od 7/8-latków, które rywalizowały ze sobą w duchu fair play i sportowej rywalizacji. Trzeba podkreślić że dla naszej BO WARTOściowej drużyny był to turniejowy debiut, a nadto mieliśmy najmłodszy skład ???? Nie można nie wspomnieć o wsparciu ze strony rodziców, którzy licznie przybyli, aby dopingować swoje pociechy. Atmosfera na trybunach była gorąca, a kibice nie szczędzili oklasków dla każdej udanej akcji swoich dzieci. Po 3 godzinach zaciętych rozgrywek nadszedł czas na ogłoszenie zwycięzców. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, a wszystkie drużyny puchary. Ale najważniejsze było to, że każde dziecko było zwycięzcą tego dnia. Ich zaangażowanie, radość i duch sportowej rywalizacji sprawiły, że turniej był prawdziwym sukcesem.
Serdecznie gratulujemy naszym małym futbolistom i mamy nadzieję i życzenie, by to piłkarskie wydarzenie było inspiracją dla tych młodych sportowców do dalszego rozwijania swojej sportowej pasji.
Skip to content