Telefon

+48 602 120 554

Telefon

+48 602 228 732

Szukaj
Close this search box.

O fundacji

DziałaMY z pasją i przekonaniem BO WARTO

Fundacja BO WARTO powstała w grudniu 2011 roku. Zarząd i Radę Fundacji stworzyli ludzie, którzy bardzo aktywnie działali i działają w obszarze 3 sektora, a nadto czynnie i zawodowo związani są z oświatą. Wielka pasja, kilkuletnie doświadczenie i ogromne zaangażowanie to nasze najprawdziwsze referencje. Wszystkie nasze starania ukierunkowane są na CZŁOWIEKA – szczególnie tego młodego, ale także na tego słabszego i potrzebującego pomocy. Działania inicjowane i prowadzone przez Fundację BO WARTO mają i służą wszechstronnemu rozwojowi i edukacji dzieci i młodzieży oraz pomocy osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz zapobieganiu ich marginalizacji. Prowadzone i inicjowane przez nas działania mają i służą wszechstronnemu rozwojowi i edukacji dzieci i młodzieży oraz pomocy osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz zapobieganiu ich marginalizacji. 

Zespołowość to dla nas podstawa i warunek sensu całych naszych działań, do których nieustannie, całym sercem zachęcamy i mobilizujemy innych, tak by niezmiennie móc się upewniać że WARTO:) 

No i mamy jeszcze jedną słabość , a jest nią LOKALNOŚĆ. Siekierkowska integracja od początku jest dla nas ważnym wyzwaniem. I z tej wielkiej miłości do lokalności podejmujemy  różnego rodzaju  działania i inicjatywy dla i z mieszkańcami  Siekierek, które mają na celu ich ożywienie, aktywizację i integrację naszej różnorodnej społeczności. Zapraszamy na nasze zajęcia, spotkania i działania plenerowe, ale także w tematy pomocowe.  Z otwartymi ramionami czekamy na wszystkich chcących i mogących poświęcić odrobinę swojego wolnego czasu na współpracę i pomoc  w fundacyjnych działaniach. Możesz być uczniem, licealistą, studentem, albo młodszym lub starszym seniorem ważne by z sercem i dobrym humorem 😊

Skip to content