Telefon

+48 602 120 554

Telefon

+48 602 228 732

Szukaj
Close this search box.

Lipcowe PLENERowanie – dziękujemy za nie

Wczoraj (w sobotę) popołudniową porą w ramach naszych fundacyjnych, edukacyjnych działań w ramach realizowanego od kilku lat Projektu pt. „Wyrażam się kulturalnie” odbył się – już trzeci tego lata – MINI PLENERÓW MALARSKICH tym razem dla naszych małych Sąsiadów z osiedla Wiślany Mokotów V. Na nasze artystyczne spotkanie przybyli mali fani pędzla i palety Plener przeznaczony był dla dzieci od 4 do 12 lat, a poprowadziła go niezmiennie fantastyczna i artystyczna – Pani Urszula Iwińska (artystka/malarka/scenografka/graficzka…), która prowadzi tegoroczną edycję całego naszego projektu. Plenerowe spotkanie okazało się – tak jak w poprzednich edycjach – niebywale sympatyczną i przyjemną manualnie zabawą dla DZIECI z sąsiedzkiego osiedla i co więcej – odkryliśmy wiele dziecięcych, a i rodzicowych talentów artystycznych ???? Udział w plenerze był bezpłatny, a do dyspozycji miłośników malowania były sztalugi i farby. Pogoda była wspaniała, a nasi mali artyści mierzyli się z tematem „zieleni na Siekierkach”. Ach jakież piękne dzieła powstały po tych blisko 2-godzinnych zajęciach.
Nie mogło więc zabraknąć dyplomów i malarskich upominków dla wszystkich uczestników, którzy swoje wrażenia i ocenę prezentowali na transparentowych dymkach.
Bardzo się cieszymy z tego III-go w tym roku Pleneru Malarskiego, który był wspaniały, a mali artyści cudownie dopisali Bardzo dziękujemy wszystkim fantastycznym uczestnikom, Administracji Osiedla za zaufanie i promowanie, a Miastu st. Warszawa za dofinansowanie oraz plenerowym Rodzicom za cudowne pomocowe zaangażowanie. Do następnego sierpniowego razu na kolejnym Wiślanym osiedlu 🙂
Skip to content