Telefon

+48 602 120 554

Telefon

+48 602 228 732

Szukaj
Close this search box.

jeszcze nie wakacjujemy bo PLENERujemy

W sobotę 29 czerwca, popołudniową porą w ramach naszych fundacyjnych, edukacyjnych działań w ramach realizowanego od kilku lat Projektu pt. „Wyrażam się kulturalnie” – rozpoczęliśmy kolejny sezon MINI PLENERÓW MALARSKICH dla naszych małych Sąsiadów tym razem z osiedla Wiślany Mokotów II. Na nasze artystyczne spotkanie przybyli mali fani pędzla i palety ???? Plener przeznaczony był dla dzieci od 4 do 12 lat, a poprowadziła go niezmiennie fantastyczna i artystyczna – Pani Urszula Iwińska (artystka/malarka/scenografka/graficzka…), która prowadzi tegoroczną edycję całego naszego projektu. Plenerowe spotkanie okazało się – tak jak w poprzednich edycjach – niebywale sympatyczną i przyjemną manualnie zabawą dla DZIECI z sąsiedzkiego osiedla ???? Udział w plenerze był bezpłatny, a do dyspozycji miłośników malowania były sztalugi i farby. Pogoda była wspaniała, choć słońce mocno prażyło ???? ale to wcale nie przeszkadzało naszym małym artystom, którzy mierzyli się z tematem „zwierzęta na Siekierkach”. Ach jakież piękne dzieła powstały po tych blisko 2-godzinnych zajęciach.
Nie mogło więc zabraknąć dyplomów i malarskich upominków dla wszystkich uczestników, którzy swoje wrażenia i ocenę prezentowali na transparentowych dymkach.
Bardzo się cieszymy z tego II-go w tym roku Pleneru Malarskiego, który był wspaniały, a mali artyści cudownie dopisali ???? Bardzo dziękujemy wszystkim fantastycznym uczestnikom, Administracji Osiedla za zaufanie i promowanie, a Miastu st. Warszawa za dofinansowanie oraz plenerowym Rodzicom za cudowne pomocowe zaangażowanie. Do następnego razu już za tydzień na kolejnym Wiślanym osiedlu ????
Skip to content