Telefon

+48 602 120 554

Telefon

+48 602 228 732

Szukaj
Close this search box.

POWSTANIE WARSZAWSKIE – zobacz to lokalnie!

Z dumą i radością ogłaszamy rozpoczęcie nowego fundacyjnego projektu upamiętniającego Powstanie Warszawskie. W tym roku przypada 80. rocznica tego heroicznego zrywu, który na zawsze wpisał się w historię Polski i świata. Naszym celem jest uczczenie pamięci bohaterów Powstania Warszawskiego oraz edukacja młodszych pokoleń o ich odwadze, poświęceniu i walce o wolność. Projekt realizowany jest przy współpracy i finansowym wsparciu instytucji kulturalnych, oświatowych oraz samorządowych.
Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich do aktywnego udziału w naszych projektowych inicjatywach oraz do wspólnego uczczenia pamięci bohaterów Powstania Warszawskiego. Szczegóły dotyczące wydarzeń oraz dodatkowe informacje będą dostępne na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.
Niech pamięć o Powstaniu Warszawskim żyje w naszych sercach!

Materiały dotyczące projektu „Powstanie warszawskie – zobacz to lokalnie!” zamieszczone na stronie dostępne są na licencji: Creative Commons CC BY (Uznanie autorstwa).

Projekt „Powstanie warszawskie – zobacz to lokalnie!” dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu „Patriotyzm Jutra”.

Skip to content