Ależ to był cudowny ANIOŁowy finał

W czwartek (11 stycznia) odbyło się uroczyste zakończenie XII. Ogólnopolskiego Konkursu „Anioł na …”, dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną. To był wspaniały i piękny czas. Punktualnie o godzinie 11-tej do zaprzyjaźnionego Klub Filary, który użyczył nam swej lokalowej przestrzeni przybyli nagrodzeni i wyróżnieni laureaci. Cali szczęśliwi, pod opieką swoich czułych opiekunów dawali nam najpiękniejszą lekcję szczerej radości i dobroci. Ciesząc się każdym drobiazgiem, każdym uśmiechem sprawiali, że atmosfera tej uroczystości była cudowna. Ale – zwyczajowo i niezawodnie już – udział w tym miały także fantastyczne dziewczyny z Koła Wolontariatu ze Szkoła Podstawowa nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego w Warszawie, które pod opieką Pani Ela Bielska – przygotowały i poprowadziły program zagadkowo-konkursowy i maga sprawnie i wdzięcznie pomogły przy wręczaniu nagród i dyplomów. A prawdziwe piękno zafundowała nam jeszcze Zosia (także uczennica z SP 66), która cudownie wykonała 2 muzyczne utwory w tym mega pięknie „Aniołom szepnij to”… No i były nasze dwie – spośród trzech konkursowych jurorek – Pani Urszula Iwińska i Ewa Kamieniecka, które przeprowadziły dla naszych gości kolorową animację plastyczną, która zakończyła się prześlicznie i wykonanym wernisażem barwnych emocji. A jeśli już o pomocy mówimy to na serdeczne ukłony wdzięczności zasłużyła także nasza fundacyjna wolontariuszka Weronika Bińkowska i absolutnie niezawodna Pani Wioletta Pietrucha Fotografia, która to wszystko przecudownie zdjęciowo uchwyciła.
No i jeszcze podziękowanie specjalne – wszak płynące od Pań Opiekunek konkursowych Laureatów, które za swoją Anielską postawę wsparcia otrzymały od nas przepiękne ręcznie malowane Aniołowe obrazki autorstwa Katarzyny Gajdziszewskiej z naszej Fundacyjnej Rady oraz anielskiego medaliony spod ręki Magdy Łaskawiec ????
…a na koniec przyrzekliśmy naszym gościom i sobie, że Aniołowy Konkurs będziemy realizować w kolejnych latach i że widzimy się za rok BO bardzo WARTO
________________________________________________________
Jeszcze raz Wieeeeeeelkie i serdeczne dzięki wszystkim, którzy dołożyli się w jakikolwiek sposób do tego Konkursu i jego finału. Dzięki Wolontariuszom, Jurorom, Nagrodowym Sponsorom i innym dobrym Aniołom – jesteście bardzo przeWARTOściowi.