Wolontariat

Wszystkie nasze fundacyjne działania nie udałyby się gdyby nie pomoc wolontariuszy. Starszych i młodszych osób, które w różny sposób chcą się włączyć w nasze programy i akcje.

Szczególnie widoczna jest ta lokalna pomoc podczas festynów, pikników czy innych akcji plenerowych i programowych. Niezmiennie czekamy na ludzi dobrej woli, którzy są gotowi włączyć się w nasze działania.

Potrzebujemy Waszego czasu i chęci.

Powierzone zadania dopasujemy do indywidualnych możliwości i umiejętności. Szukamy osób, które pomogą nam pomagać innym. Jesteśmy otwarci na każdą formę oferowanej pomocy. Tę bezpośrednią, jak i tę zdalną. Poszukujemy specjalistów, doświadczonych w różnych dziedzinach osób gotowych podzielić się swoją wiedzą z innymi. Potrzebujemy również tych, którzy specjalistami jeszcze nie są, lecz pragną wzbogacić się w nowe doświadczenia i umiejętności, oferując nam swoje zaangażowanie i czas.
Zapraszamy i zachęcamy – Wesprzyjcie nas w działaniach, razem pokażmy, że warto pomagać, że bezinteresowność w dzisiejszych czasach to nie przeżytek.

Gwarantujemy satysfakcję z działań. Poczucie bycia potrzebnym innym i świadomość oddziaływania poprzez wsparcie na drugiego człowieka. Nabycie konkretnych umiejętności. Włączanie do realizacji projektów i realny wpływ na te nowo tworzone. Nawiązanie nowych, wartościowych znajomości i relacji oraz odkrywanie dotychczas nie dostrzeżonych pasji.

Osoby zainteresowane obszarem działalności naszej Fundacji i odbycia u nas wolontariatu, prosimy o wysłanie zgłoszenia pod adres email: wolontariat@fundacjabowarto.pl, lub kontakt bezpośredni w naszej siedzibie przy ul. Batalionu AK „Bałtyk” 7 lok. U3.

formularz do zapisów